Kuidas objekti enne müüki korrastada?

Objekti hind sõltub mitmetest asjaoludest, mis omanik ei saa muuta – näiteks kinnistu tüübist, asukohast, kujust jne. Küll aga saab väikese investeeringuga kindlaks teha, et kinnisvara külastajal on positiivne kogemus. 

  1. Taga huvilistele ligipääs kinnistule. Vähemalt üks teerada võiks olla võsast puhas ning läbitav ka esiveoga autoga. 
  2. Tee prügitalgud. Kutsuge külla sõbrad ja sugulased, võtke kaubik või haagis ning vedage minema kõik kasutuskõlbmatu mööbel. Koristage hoovist kola. Elamute puhul tegelege hallituskollete hooldusega ning peske põhjalikult. 
  3. Paranduste puhul tasub meeles pidada, et  suuremahulisi muudatusi tahavad ostjad pigem ise otsustada. Aga näiteks katkiste akende puhul – isegi kui neid asendada ei taha, tuleks need kinni teipida, et ilmastikuolud elamu sisemust ei raputaks. 
  4. Korrastage hoov või saabumisala võsast ja heinast. Aitame oma klientidel leida kohalikke mikroettevõtteid, kes aitaksid mõistliku tasu eest võsastunud piirkondi puhastada ning ülekasvanud heinamaid niita. Kuna teeme objektidest ka pilte ka drooniga, on eriti oluline, et elamu looduse seest kaugelt silma paistaks. 
  5. Leia oma kinnistu ainulaadne müügiargument ning tee kindlaks, et see paistab silma. Näiteks kinnikasvanud tiigi hooldamine, vana suitsusauna sisse vajunud katuse toestamine, kunagise lemmiku kiige taastamine. Kui miski on majaga seotud perele positiivseid emotsioone tekitanud, võiks see seda teha ka järgmises elanikus.

Comment on this FAQ