Ettevõttest

Apell Kinnisvara OÜ on 2016. aastal asutatud kinnisvaraettevõte. Kasvasime välja emaettevõttest Eesti Maavara OÜ, mis tegeleb metsa- ja põllumaade ostu ja haldusega.

Ettevõte sündis vajadusest – mõistsime emafirma kogemuse põhjal, et maatulundusmaade müügiga kaasneb tihtipeale vana lagunemisohus taluhoone, mis jääb seejärel metsa- või põllumajandusettevõtte portfelli seisma. See pole kasumlik ettevõttele, samas on amortiseerunud majad ja majandamata kinnistud koledad ka tänavapildis, mistõttu peame selliste objektide turustamist prioriteediks.

Maaelu edendamine on aateline idee, aga amortiseerunud hoonete või ehitusprojektita kruntide ostuks ei taha pangad tihtipeale laenu anda. Seetõttu töötame selle suunas, et pakkuda võimalikult paljude objektide puhul ka paindlikke makselahendusi, näiteks notariaalse järelmaksuga kodu soetamist, kuhu sissemaksu tegemise ja lepingu sõlmimisel järel juba sisse kolida ja jõudumööda remonti tegema hakata, või talude vahetust muude kinnisvaraobjektide ja varaklasside vastu.

Apell Kinnisvara peamine missioon on toetada jätkusuutlikku kinnisvarahaldust läbi portfellis seisvate kinnistute väärindamise ja realiseerimise. Meie nišš on see, et kinnisvara müüvateks klientideks on enamjaolt metsa- ja põllumajandusettevõtted. Meie visioon on see, et majandamata kinnistute realiseerimisest võidaksid kõik – nii ostjad kui müüjad.

Meiega ostad & müüd lihtsamalt!

Võta meiega ühendust